top of page
 SAVO LAIKĄ SKIRKITE MĖGSTAMIEMS DALYKAMS 
 TEISINIUS REIKALUS SUTVARKYSIME MES 
SERVICES

PASLAUGOS

Pasirūpiname Jūsų teisinių problemų sprendimu

Advokatas Vilniuje

geriausias advokatas Vilniuje
  • Konsultavimas

  • Teisinis atstovavimas

  • Teisinių dokumentų rengimas

  • Teisės aktų konstitucingumo patikros iniciavimas

geriausias advokatas Vilniuje
  • Administracinė teisė

  • Baudžiamoji teisė

  • Civilinė ir komercinė teisė

  • Šeimos teisė

  • Darbo teisė

APIE SAVE

KAS MES ESAME?

Patikimas Jūsų patarėjas

kiekviename žingsnyje

Advokatas Vilniuje

PRAK yra boutique tipo advokatų kontora. Tad jei ieškote tikrai išskirtinės kvalifikacijos ir kompetencijos, taip pat asmeninio santykio ir dėmesio ne vien teisinėms bylos detalėms, bet ir Jūsų asmeniniams lūkesčiams, jei norite savo advokato, o ne būti tik dar vienu iš daugelio klientų, kurio dokumentus rengia „teisiniame fabrike”  dirbantis ir Jums dažnai net nepristatomas asistentas, – esame Jūsų paslaugoms.

 

Su klientais kuriame pasitikėjimu, bendradarbiavimu ir abipuse pagarba grįstą ryšį. Esame visuomet atviri bendravimui. Atvirumas mums reiškia ir tai, kad bendraudami visą dėmesį skiriame Jums svarbių klausimų sprendimui ir niekuomet nežvilgčiojame į laikrodį, o į Jūsų nerimą sklaidančius trumpus klausimus telefonu arba elektroniniu paštu visuomet atsakome nedelsdami ir „nejungdami skaitiklio”.

geriausias advokatas Vilniuje
CV

Adv. dr. Petras Ragauskas

Advokatas Vilniuje

geriausias advokatas Vilniuje, geriausias advokatas Lietuvoje,

Teisininko diplomą įgijo Vilniaus universitete. Socialinių mokslų (teisės krypties) daktaras. 

 

Turi teisinio darbo patirties nuo mokslinių tyrimų ir ekspertinės veiklos iki praktikos civilinių, baudžiamųjų ir administracinių bylų klausimais. 

 

Dirbo Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto patarėju tuo metu, kai buvo svarstomi ir priimami svarbiausi naujieji kodeksai.

Penkerius metus dirbo ES paramą administruojančios Lietuvos verslo paramos agentūros direktoriaus pavaduotoju, buvo atsakingas už paramos panaudojimo pažeidimų tyrimą ir teisinį atstovavimą atliekančių skyrių veiklą.

 

Buvo įvairius įstatymus rengusių darbo grupių nariu ir dalyvavo rengiant galutinę Baudžiamojo kodekso projekto redakciją, Teisėkūros pagrindų įstatymo projektą, Visuomenės dalyvavimo teismų darbe (tarėjų) koncepcijos projektą. Dalyvavo rengiant dešimtis kitų įstatymų projektų, dėl kelių šimtų įstatymų projektų rengė ekspertines išvadas. Pripažintas ekspertas korupcijos srityje: dalyvavo įvairiose veiklose kaip GRECO ekspertas, Transparency International ekspertas, Global Integrity ekspertas etc.

Turi dvidešimties metų patirtį atliekant tyrimus Lietuvos teisės institute. Dirbo tyrėju, skyriaus vedėju, direktoriaus pavaduotoju, direktoriumi. Šiuo metu yra vyriausiasis mokslo darbuotojas, mokslo žurnalo "Teisės problemos" vyr. redaktorius. Šis darbas leido sukaupti itin daug žinių apie galiojančią Lietuvos teisę, identifikuoti jos silpnąsias bei stipriąsias vietas.

Penkiolika metų dirbo docentu Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute. Dėstė Lietuvos konstitucinę teisę, Administracinę teisę, Teisės pagrindus.

Kainodara

KAINODARA

PASLAUGA, VERTA KAINOS

Advokatas Lietuvoje

Teisinių paslaugų vertė priklauso nuo pasiekto rezultato, kurį tiesiogiai lemia advokato kompetencija ir rezultatui pasiekti reikalingas laikas. Taigi, Jums pasirinkus norimos kompetencijos advokatą, laikas yra pagrindinis kainą lemiantis kintamasis.

 

Vis dėlto klientui, ypač jei teisinių paslaugų anksčiau jam nebuvo prireikę, vien laiku pagrįsta kainodara gali pasirodyti neaiški ir bauginti. Todėl, gavę reikiamą informaciją, paprastai galime iš anksto prognozuoti kiek laiko užims darbas. Vadinasi, galime nurodyti ir orientacinę bendrą kainą (ji kinta tik išnykus arba atsiradus visiškai nenumatytų darbų poreikiui).

 

Kainodaros skaidrumas ir paprastumas – tai esminis mūsų verslo praktikos elementas. Brangindami abipusę pagarbą, pasitikėjimą ir pasitenkinimą bendradarbiavimu, kainas visuomet aptariame iš anksto ir detaliai.

 

Kai kuriais atvejais (įstatymas neleidžia to daryti baudžiamose bylose) galimas mišrus kainos apskaičiavimas: minimali tvirta dalis (už neišvengiamai minimaliai sugaištamą laiką) ir kintama dalis – sėkmės mokestis (už tam tikrą pasiektą rezultatą, pavyzdžiui, reikalavimo patenkinimą civilinėse ir administracinėse bylose).

 

Svarstant kokį advokatą pasirinkti labai svarbu suprasti, kad laimėjus civilinę bylą advokato paslaugos Jums gali kainuoti gerokai mažiau arba ir visai nieko nekainuoti, nes pagal įstatymą galite prisiteisti išlaidų už advokato paslaugas atlyginimą. Todėl kokybiškos paslaugos garantuoja ne tik Jums svarbią pergalę, bet ir sumažina išlaidas. Teisingumo ministro įsakymu numatytos maksimalios sumos advokato išlaidoms civilinėse bylose, kurias rekomenduojama priteisti Lietuvos teismams.

geriausias advokatas Vilniuje

CONTACT

KONTAKTAI

Advokatas Vilniuje

geriausias advokatas Vilniuje

Success! Message received.

Neįsitraukite į teisinę kovą vieni! 

Susisiekime:

Advokatas dr. Petras RAGAUSKAS

 

E.p.: Petras.Ragauskas@gmail.com

Tel: +370 699 53546

Tel: +370 643 81558

K. Kalinausko g. 9, Vilnius 03107

bottom of page